Akumulátor

Na úvod

Seminář Akumulátor nabízí lektor PhDr Jan Jilek již výhradně v individuální verzi, aby se ujistil, že u každého bude maximálně účinný.

Podle individuální potřeby klienta ho kombinuje s technikou Odžívání a Sjednocení, které odstraňují blokování průchodu energie organismem.

Nácvik této kombinace trvá 2-3 hodiny v rámci jednoho až dvou sezení. Cena je 1800 korun za hodinu. Zdarma následuje 2-3 týdenní dálkové monitorování a koučování, aby se předešlo chybám v provádení techniky.

Lektor pracuje v Praze a v Brně.

Termín si, prosím, domluvte osobně emailem na Jilek@Energie-mista.cz nebo na tel. +420 605 949 600. Tam také směrujte své dotazy.

Popis techniky

Na semináři Akumulátor energie se výrazně zvýší přirozená schopnost Vašeho organismu čerpat energii z vnějšího prostředí. Ať pobýváte v místě s vysokou nebo nízkou energií, je zásadně důležité umět ji efektivně využívat.

Naučíte se jednoduchou a užitečnou techniku, jak si tuto energii průběžně sami doplňovat. Postupně se tak bude zvyšovat kapacita vašeho organismu, který pak pojme větší množství energie.

Přínosy techniky Akumulátor energie:

 • lepší psychosomatická kondice
 • zvýšená odolnost vůči nemocem
 • nesrovnatelně vyšší psychická i tělesná výkonnost
 • zlepšení nálady
 • schopnost se snadno vyrovnat s dlouhotrvajícím stresem
 • pozitivita v přístupu ke světu, k lidem i k sobě samotnému
 • přesvědčivé zvyšování sociální viditelnosti - charisma

Cítím více energie, nejsem zdaleka tak unavený, bolesti hlavy jsou méně časté. Cítím se klidnější, vyrovnanější, sebevědomější, ubylo negativních myšlenek. Zdá se, že mám své chování také více pod kontrolou.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Miloš)

Příčina většiny obtíží nízká hladina energie v organismu

Většina lidí trpí dlouhodobým nedostatkem energie. Důsledek známe na vlastní kůži – zpočátku nenápadná psychická a fyzická únava, postupně přecházející v psychické i tělesné obtíže, v horších případech k vyčerpání a onemocnění. Nedostatek energie často nedovedeme přesně popsat. Měsíce a někdy i roky se zkrátka necítíme úplně v pořádku.

Příčinnou takového stavu může být zdržování se v místě s nízkou hladinou energie, a tím dlouhodobě nízký stav bio-energie v organismu. Ani průměrná hladina energie, s níž většina z nás žije, nezaručuje uspokojivou tělesnou a duševní kondici. Snad proto život mnohých z nás nevypadá podle našich představ.

Chronicky snížená hladina energie v organismu přispívá ke vzniku tělesných onemocnění a konec konců samo slovo deprese vyjadřuje nízkou hladinu energie.

Zvýšení a dlouhodobé udržení vysoké hladiny bio-energie v organismu je výchozí bod pro vynikající kondici, vitalitu, výkonnost a náladu.

Akumulátor energie – technika dostupná pro každého

Technika Akumulátor energie, vyvinutá PhDr. Jan Jílkem, je účinným nástrojem v boji proti vyčerpání z místa s nízkou energií a k dalšímu nabíjení se energií. A to i v případě, že žijeme na místě, které z pohledu množství energie není nejpříznivější.

Akumulátor energie vyučujeme prostřednictvím dvouhodinových seminářů. Účastníci si na semináři osvojí přirozený způsob práce s energií, jehož průběžné používání během dne stupňuje schopnost organismu shromáždit v sobě (akumulovat) potřebné množství bio-energie. Jinými slovy, seminář Akumulátor energie Vás naučí zvýšit a dlouhodobě udržet vysokou hladinu bio-energie ve svém organismu. Poslechněte si PhDr. Jana Jílka, který Vás seznámí s průběhem samotného semináře.

Je to tak krásně jednoduché, až je v tom háček – chce to trpělivost a udělat si z toho zvyk. Akumulátor má veliké plusy – s ním jde všechno líp, vyšší hladina energie rozpouští obavy a úzkosti a člověk se cítí fajn – mám už sama tu zkušenost.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Johana)

 

Další pozitivní přínosy vysoké hladiny energie v organismu

Schopnost akumulovat v sobě optimální množství bio-energie má další účinky. Vede k redukci nezdravého psychosomatického napětí, relaxaci celého těla a tím odstranění nepříjemných bolestí (jako chronické bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti v kolenou, kyčlích, ramenou a dalších kloubech).

Tyto problémy bývají často způsobeny průběžným, nezdravě zvýšeným svalovým napětím. Akumulace energie v těle takové napětí trvale optimalizuje.

Vynikající vedlejší účinek akumulace bio-energie v organismu je soustředění pozornosti v průběhu dne, orientace k přítomnosti, k „tady a ted“, k „tomu, co je“. To má samo o sobě silné psychohygienické účinky. Technika akumulace energie je proto snadnou a přirozenou formou meditace, při které navíc ani nemusíte přerušovat svůj běžný denní program.

Není to žádné ležení a poslouchání šumění moře, naopak je to velmi aktivní, až akční forma meditace určená právě pro lidi ze západu.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Láďa)

Obrana proti neblahým geo-energetickým zónám

Techniku Akumulátor energie doporučujeme jako vhodné doplnění změření Energie místa. Dovednost „nabíjení se energií“ Vám zajistí nezávislost na bio-energetické pomoci zvenčí.

Stanete se sami sobě léčiteli a získáte imunitu vůči neblahým geo-energetickým zónám.

Akumulátor energie tak můžete s úspěchem použít nejen při čerpání vysoké energie v místě bydliště, kterou byste jinak nevyužívali zdaleka tak efektivně, ale i při obraně proti nízké energii. Tím posunete bio-energii v organismu k optimálním hodnotám.

Technika Akumulátor energie, ověřená stovkami klientů:

 • je bezpečná, proto si ji dovolíme provádět i skupinově,
 • je jednoduchá a účinná, rychle přináší výsledky, a tím uživatele motivuje k pravidelnosti,
 • snadno ji zvládnou i ti, kteří dosud s energií nikdy nepracovali,
 • využívá a podporuje přirozené „samonabíjecí“ schopnosti organismu, nevyžaduje teorii a nenutí organismus do něčeho, co mu není vlastní.

Jsem cca 4 dny po akumulátoru a musím říct, že se cítím mnohem více soustředný a nabitý energií. Třeba na včerejšek jsem spal 4 hodiny a necítil v průběhu dne téměř žádnou únavu a byl schopen poměrně náročné práce. Doporučuji nabíjet se při chůzi. Při každém kroku se soustředit na to, jak energie plyne do těla.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Adam)

 

Můžete si také přečíst aktualitu Kde a proč změřit energii místa, která Vám jistě poslouží jako inspirace.

Akumulátor energie má vynikající účinky v každém případě. Pokud však bydlíte v místě s nižší než optimální silou energie místa, bude efekt záviset na důslednosti, s jakou budete techniku Akumulátor energie praktikovat. A za tuto složku, bohužel, zodpovědnost vzít nemůžeme.

O tom, co se děje po absolvování semináře, mluví PhDr. Jan Jílek v následujícím videu.