Hodnocení | Zvyšování štěstí

Jinak Vám musím opět poděkovat za techniku Zvyšování štěstí, já to štěstí prostě mám. Potkávají mě situace a neuvěřitelný situace v běžným životě (i v souvislosti s mým mimomanželským vztahem - a to byste se nasmál), kde mám neskutečnou kliku. Kdybych Vám je měla popsat, byla bych tu do rána a ještě bych určitě na něco zapomněla. Je to opravdu neuvěřitelný.
Taky se mi stává, že situace, která se nejdřív jeví jako neřešitelná nebo komplikovaná, se prostě sama vyřeší k mé spokojenosti.
Pociťuji také dostatek energie bez nějakých výpadků, tak jen doufám, že to tak bude i nadále.
A tak věřím, že mě život bude bavit ještě víc a že nebudu líná se učit novým věcem.

... chci Vám napsat moje současné poznatky po absolvování techniky Zvyšování štěstí. Dvěma slovy CÍTÍM SE VÝBORNĚ. Pro mě je samozřejmě velmi důležité zdraví a to se zdá, že se velmi upevnilo. Žádné panické stavy a s tím spojené potíže se již nevyskytují, dokonce odolávám i běžným virovým infekcím, můj organismus se i rychle regeneruje po nějakých zátěžových situacích a i v běžných životních situacích a v řešení určitých problémů vnímám, že se všechno vždycky v dobré obrátí, dobře vycházím s lidmi, nikdo mi "nehází klacky pod nohy", konflikty a nepříjemné věci se mi vyhýbají, aspoň to tak pociťuji. Přikládám to Vaší technice Zvyšování štěstí a myslím, že se toto bude ještě více prohlubovat. Zkrátka nedělám si s ničím velkou hlavu a ono se všechno vždycky dobře vyřeší.
Zkrátka jste mi byl "seslán" jako velká pomoc.

...Mám vnitřní pocit, že zvyšování štěstí pro mě bylo důležité z důvodu většího sebepoznání - rozkryly se mi mé slabosti, bylo potřeba s nimi začít pracovat. Našla jsem si řadu tendencí, o kterých jsem u sebe nevěděla. To je hlavní bonus, který v tom zatím vidím. Nejsem si jistá správným načasováním, bylo toho na mě v tu chvíli asi moc emocí, a proto zřejmě tak dlouho trvá, abych to vstřebala a přijala. Někdo zřejmě dokázal změnu ihned přijmout a použít, mě se to nepodařilo, protože jsem měla tendenci tu obrovskou vlnu změn nějak přibrzdit, lekla jsem se a dostala strach, že mě smete. Je to přesně ta tendence, která se mi vrací: Něco chci, toužím po tom, všechno jsem pro to ochotná udělat, ale když mi to pak přijde naservírovaný, tak jsem překvapená a bojím se tu změnu udělat v reálu, nevěřím sama sobě, že jsem proto dost dobrá, nebo že si to konečně opravdu zasloužím. Co s tím?
Mám pocit, že jsem měla naservírovanou - změnu práce, po které léta toužím, odchod od manžela a najednou jsem před obojím couvla, protože mě čekala obrovská nejistota a rozklepala jsem se, protože jsem měla pocit, že tohle nezvládnu. Vyměnila jsem to zase za kompromisy, které mě dál svazují, jak jsem zvyklá...

... To všechno bych rád letos zvládl a přitom bych se nechtěl nějak vážně zadlužovat…. Budu/bedeme na to potřebovat hodně energie i to štěstí, což zatím stále máme :-).
Neumím posoudit, nakolik se hladina mého štěstí od léta posunula výše, ale příjem se mi zvýšil, takže to asi funguje :-).
Měj se fajn

...Varuji všechny, jen když se dostanete ze své komfortní zóny, tak se rozvíjíte. Tohle vám štěstí přinese. Rozhodně to nebude pohodlné.

...Váš email mě přinutil zamyslet se. Jsem nespokojená, ale na druhé straně vím co musím udělat a snažím se to dělat. Jde mi to ztuha a pomalu, myslím že to i bolí. Nevím jestli je to odpověď na vaši otázku, nějak nesrovnávám, žiju teď a nepřemýšlím o tom co by bylo, kdyby

Ahoj Honzo,
Nějaký čas se ti chystám napsat o dosavadních výsledcích, práce, kterou jsi mě před časem provázel a která se zdála tak nevinná, i když jsi mě varoval, že mě může rozhodit. Myslím, že jsem ti už hlásil, že to na mě bylo zpočátku trochu drsné. Můj systém na čas ztratil rovnováhu a musel zabojovat, a pak se to začalo měnit. Posunul jsem se k větší vyrovnanosti, vyšší energii, víc sám k sobě, k větší sebedůvěře atd. A některé staré věci v mém životě se zřejmě změnily. Bylo by těžké je popsat všechny, ale pár jich tady máš.
Nejpozoruhodnější, i když ne nejdůležitější, je, že se změnila komunikace s mým bratrem. Poslouchá mě...což je něco jako zázrak. Ne proto, že bych to ještě potřeboval, ale protože on to dokáže tolerovat. To je neuvěřitelná věc. Ne že by změnil život po tom, co mi párkrát naslouchal, ale několikrát jsem mu ušetřil problémy, tím, že jsem mu poradil...
Další změna: přestaly na mě tak silně doléhat starosti o syna...
Při práci s klienty se víc spoléhám na intuici a důvěřuji jí...
A moje psani, řekl bych, se posunuje hlouběji, do jiné úrovně...
To všechno mi signalizuje, že došlo k významnému posunu v mém přístupu k sobě samému, k mé síle, mé důvěře nejen v sebe, ale i ve svět...bez ohledu na to, jak je bláznivý. Cítím se trochu divočejší a jsem s tím vyrovnaný, zatímco dřív jsem v tomhle byl opatrný. Ale stejně mám pocit, že zatím využívám jen část toho, co mohu využívat, možná dokonce jen malou část...nevím...
Přeloženo z angličtiny

Dobrý den, sumarizuji naši společnou práci v bodech:

1. Jednoznačně mohu říct, že můj energetický potenciál se značně zvýšil. Projevuje se to rychlejším rozhodováním, jasným úsudkem, silně se to projevuje v komunikaci s lidmi. Dokážu  obhájit názory, které lidem nevoní, to považuji za velmi důležité. Dříve jsem často zbytečně  vyklízel pozice.

2. V pracovním životě se má situace značně zlepšila. Moje momentální zařazení mně umožňuje daleko větší volnost a svobodu, hlavně nemusím spolupracovat s lidmi, které vybírá pan ředitel a  nutit chromé do cvalu, což mně ničilo jako celek.

3.  Objevily se nové možnosti v realizaci. Léta už píšu poezii a rád. Lidi mně říkali, zkus to vydat. Shodou podivných okolností jsem se seznámil s přední českou malířkou ..., její  práce mně  doslova učarovala, napsal jsem jí a ona, světe div se, odepsala a je možné, že společně něco vytvoříme.

4. Změnily se i některé projevy mé osobnosti. Často reaguji úplně jinak než dřív, což je někdy velmi zajímavé, lidé si mě víc všímají a začaly se na mě usmívat ženské - neklamný signál plných energetických baterií.

5. Celkově to vnímám jako zásadní posun vpřed, myslím ale, že Štěstí u mě neřeklo poslední  slovo a dojde ještě k mnoha zásadním změnám v mém živote. Otevřelo to moji touhu po realizaci vlastní osoby a po nových přátelích, kteří vibrují na pozitivní vlně.

6. Moje očekávání jsou naplněna, získal jsem pocit klidu a vyrovnanosti, posíllily se mé intuitivni schopnosti.

7. Technika Štěstí mě zbavila řady obav, strachů, a myslím, že i pár fobií. Po letech se mně  vrátila duše do těla a já se vnímám jako celek, ne jako rozpolcený, vystresovaný člověk.

Tímto vám děkuji za vaše vedení a jsem si plně vědom, že jste mně dával více a to nad rámec toho, co jsem měl dostat. Vstoupil jste do mého života a jsem za to velmi vděčný.

Děkuji, podpis, 47 let

Pozoruji na sobě, že se fakt moc „nemastím“ se spoustou věcí tak jako dřív a i manžel mi to potvrzuje. Taky mi říká, že velmi výborně řeším určité situace, třeba obchodní, což jsem dříve úplně ignorovala a stavěla se do role břídila. Zbytečně.

Zvyšování štěstí pro mne bylo rozhodně přínosné, i když nedokáži sama o sobě určit přesně, co vše proběhlého se k jeho účinkům váže. Úvodní sezení proběhlo v únoru 2013, takže dnes mohu již lehce bilancovat.
Samotné očekávání termínu bylo pro mne plné naděje, takový zvláštní pocit, že jdu do něčeho dobrého a přínosného, co mi bude v dalším životě nápomocno při plnění úkolů a šancí k novým rozhledům. Velmi zajímavý byl astrologický pohled. V mém osobním horoskopu se objevila důležitá konstelace, která se objevuje jednou za 7 let a naznačuje úspěšné konání. Když jsem použila synastrii - srovnání dvou horoskopů - s horoskopem pana Jílka a k tomu tranzit planet, tedy přechod planet na nebi a přes osobní horoskopy, byly zde velmi zajímavé ukazatele, které svědčí, že aktivita je v jakémsi vyšším plánu, nebo jinými slovy a lapidárně, co se v ty dny peče, může být jen přínosné.
Již velmi brzy po úvodním sezení se mi začal zlepšovat spánek a tím i zvýšení energie, neboť bez hlubokého a dostatečně dlouhého spánku, což je pro mnohého z nás nejdůležitější zdroj životní energie, se nic moc dařit nemůže, ani zdraví. Se spaním jsem bojovala asi dvacet let, před rokem jsem měla velmi silnou bezspánkovou krizi. Je pravda, že jsem byla po třech a po pěti měsících mírně nemocná, což může, ale nemusí, mít souvislost s reverzní reakcí, známou v homeopatii i při jiných energetických procedurách, včetně běžných rehabilitačních procedur a i v lázeňském prostředí. Bylo mi dopředu avizováno, že energetické děje se musí "usadit" a následné události mohou být náročné. No, byly, za výsledek jsem však dnes vděčna.
Dostala jsem nabídku se něčemu novému naučit a neodmítla jsem. I když ve chvíli rozhodování jsem zcela zapomněla na cvičení, které jsem absolvovala, a nevztahovala jsem prošlé události k tomu, co přišlo. Rekapituluji až teď.
Bylo to však s nečekanými komplikacemi, které jsem musela překonat. Nešlo to hladce. Jeden zádrhel za druhým. Zvládání bylo současně cvičením asertivity. S přicházejícím podzimem se rozšiřovaly nabídky v souvislosti s tím, co jsem se především v létě, místo běžné dovolené, naučila. A myslím, že to nekončí. Nemohu říci, že bych si pomohla materiálně, spíše jde o rozvoj a usazování aktivit, na hmotné úrovni snad v budoucnu přijde nějaké pohlazení. Jsou plánovány další aktivity osobního rozvoje nejrůznějšího druhu a velmi se na ně těším. Bez zvýšené energie, díky lepší spánkové hygieně, by to však nebylo možné. Spánek je, až na drobné výkyvy, stále skvělý, jak do počtu naspaných hodin, tak i co se týče jeho hloubky.
Myslím, že Zvyšování štěstí u každého "vyhmátne " jiný letitý problém, nemusí to být zrovna spánek, jako to bylo u mne.
Klientka po 9 měsících od dokončení techniky

Dobrý den, pane Jílek, často si na Vás vzpomenu a děkuji Vám, když mám v určitých situacích kliku a tím pádem i štěstí, protože těch situací je stále dost a štěstí mě opravdu provází životem. Sleduji to a hlavně intenzivně vnímám. Jsem ráda, že jsem tuto metodu u Vás absolvovala, protože ona skutečně funguje. A hlavně kontakty s ostatními lidmi v běžných životních situacích nebo v pracovních záležitostech jsou neustále bezkonfliktní. Snad to tím nezakřiknu, ale je to tak. Stručně řečeno, mě téměř všechno vychází. Nestresuji se žádnou situací, která se zpočátku jeví jako komplikovaná, nechám ji plynout a ona se většinou sama nekomplikovaně vyřeší. Zdá se mi to až neuvěřitelné, jestli si takovouto "podporu" vůbec zasloužím.
Cítím se svěží a plná energie a chuti do práce a řekla bych, že jsem pracovitější než dříve (žádné polehávání přes den).
Klientka po roce od dokončení techniky