Měření energie místa

Měření energie místa

Změřte energii místa, kde Vy nebo Vaši blízcí trávíte více svého času (dům, byt, kancelář, zahradu, místo podnikání...)

Získáte:

 • hodnotu naměřené geo-energie zvoleného místa
 • analýzu, pro jaké lidské aktivity je spektrum naměřené energie nejvhodnější
 • doplňující informace přímo od PhDr. Jana Jílka
 • certifikát energie místa, se všemi informacemi
880 Kč


Objednat

Potřebujete více energie? Zjistěte kde ji čerpat!

Každé místo má svou energii. Ovlivňuje Vaši náladu, zdraví, soustředění i míru stresu. Zjistěte, jak je na tom místo, kde trávíte více času - žijete, pracujete, podnikáte, relaxujete, nebo kam plánujete dovolenou. Možná Vás překvapí, která místa Vás dobijí a naopak, která jsou energeticky slabá.

Objednejte si změření Vašeho “místa” a získejte certifikát energie Vámi vybraného místa. Certifikát obsahuje:

 • míru naměřené energie daného místa  kdekoliv na světě
 • definování, pro jaké lidské aktivity je daný typ a intenzita energie místa nejvhodnější

Seznam a interpretaci všech kategorií energie mista najdete zde.

Energie místa - bližší informace

Základním a všem dobře známým zdrojem energie je potrava. V posledních letech se však dostávají do popředí a povědomí lidí i další zdroje energie, které velkou mírou ovlivňují naši psychiku, nálady, stavy mysli a mozkovou aktivitu. Je již známo, jak obrovský vliv má na nás energie světla. Moderní “přesvícené supermarkety” jsou o intenzitě max. 500 luxů, ale venku, v přírodě jsou energie v hodnotách od 2.000 luxů do 100.000 luxů!

Podobně je to i s tzv. geo-energií. Informace o energiích místa se objevují již stovky let v různých, hlavně východní kulturách a filozofiích. Důkazem je i rostoucí zájem západního světa o Feng Shui (což je jistým způsobem nadstavba nad základním principem geo-energie).

V dnešní době velkou část svého života trávíme jen na několika pro nás důležitých místech (práce,  domov). Zde na nás působí různé intenzity geo-energie, která nezanedbatelně ovlivňuje naši vnitřní sílu - energii, tolik potřebnou k našemu pozitivnímu životnímu postoji a vývoji.

V dřívějších dobách bylo pro člověka přirozené vyhledávat a pohybovat se v místech s vysokou energií. Dnes je v nás ale tato vlastnost potlačena a nevyužíváme ji. Nicméně ji můžeme pozorovat u zvířat (pes i kočka, pokud jim k tomu dáme příležitost, si najde své místo pelíšku a odpočinku).

Platí jednoduché pravidlo: čím více energie, tím lépe.

Místa s vysokou energií:

 • zlepšují náladu
 • zvyšují sebevědomí
 • zefektivňují a zkvalitňují práci
 • vylepšují kondici a zdraví
 • zvyšují odolnost proti stresu
 • usnadňují spánek
 • vylepšují naše vztahy a komunikaci

Místa s nízkou energií:

 • oslabují, snižují výkon
 • způsobují únavu, dráždivost a nesoustředěnost
 • vyvolávají somatická a psychická onemocnění


Ukázky energie některých známých míst

 • Pražský hrad byl moudře vybudován na vyvýšeném místě s nadprůměrnou energií cca jeden milión procent jako místo, kde zemská energie podporovala vládnutí.
 • Současná sídla některých státních institucí České republiky mají energii velmi nízkou: sídlo vlády ve Strakově akademii stojí v místě s podprůměrnou energií 10 procent, parlament 20 procent, senát 10 procent.
 • Pro srovnání, 10 Downing Street – sídlo předsedy vlády v Británii – má na stejné stupnici právě jeden milion.
 • Mnohé starší církevní stavby najdeme na místech, kde byly už předkřesťanské svatyně. Jsou to často poutní místa s kostely. V Praze vyniká energií například Strahovský klášter se dvěma miliony. Vyšehrad má dokonce tři miliony. A obecně, hrady a zámky, domovy nejzámožnějších vrstev, spolehlivě najdeme na místech s vynikající energií.

Úroveň energie dalších míst si můžete prohlédnout v naší Energetické mapě Česka a Slovenska.

Způsob měření energie místa

Měření je prováděno na dálku na základě mapy a přesných souřadnic daného místa. Více o tom jak se dané měření provádí, Vám poví sám autor metody PhDr. Jan Jílek:

Proč si nechat změřit energii místa Vašeho bydlení, kanceláře či vysněné dovolené?

Na následujících videích Vás pán Jílek seznámí s důvody, proč je vhodné nechat si změřit energii Vašeho bydlení, pracovní lokality či budoucí dovolené a co Vám volba správného a energeticky vydatného místa přinese.

Máme již stovky spokojených klientů - jejich reakce...

"Náhodně jsem objevila Vaše stránky o místech s energií a začínám trochu chápat. Narodila jsem se na Žítkové. Život opravdu tvrdý, s nikým se nemazlil. Přestěhovala jsem se do města a jako bych byla mrtvá. Chyběla mi příroda. Když jsem přijela na Žítkovou, tak jsem první den prospala a až pak jsem začala normálně fungovat. Opravdu se tam nabijete."
(z emailu čtenářky našich stránek o Měření energie místa)

"Len sme podpísali novu zmluvu o najme kancelárie na Žižkově, kde ste nám namerali vysokú energiu, tak na druhy den; napriek tomu, že to bolo den po statnom sviatku v ČR, ozvali sa nám traja noví zákazníci, co je v nasej brandži ako "jesenná sklizen".
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)

"V SR, kde sme kupili vlastné priestory, ktoré ste nám namerali, je to super, všetko ide perfektne. Zvláštne je, ze presne pod našim podorisom sa zrušili dve predajne a teraz tam začali ... a ..., celkom zvučné mena.
Zatiaľ prve dojmy, neskor to bude dúfam, ešte lepšie."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)

"...na základě měření energie místa jsem si vybral své nové bydlení - byt... hodnocení: určitě pozitivní nastartování nové etapy v životě, méně emocí a agresivity, více schopností se doma dobít, pocit klidu a dost teď pracuji s energií, což je tu výborné. Taky jsem asi dost kreativní a mám dobré nápady a spokojené klienty. Jinak místo mého bydlení jsem si už stačil zamilovat a všem se u mě líbí.
Jsem za to moc vděčný."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)

Jak dál pracovat s energií - možné navazující kurzy a služby

 • seminář “Akumulátor Energie”  jednoduchá a stovkami lidí ověřená metodu aktivního přístupu k získávání  většího množství energie
 • individuální práce a poradenství  jedná se o práci s energií jednotlivce nebo páru, při které se zajištuje správná distribuce energie v organismu a odstraňují se psychosomatické bloky, které jí brání.

O autorovi metody - Dr. Jílkovi

Bližší informace o Dr. Jílkovi a jeho aktivitách naleznete na našich stránkách

Měření energie místa

Změřte energii místa, kde Vy nebo Vaši blízcí trávíte více svého času (dům, byt, kancelář, zahradu, místo podnikání...)

Získáte:

 • hodnotu naměřené geo-energie zvoleného místa
 • analýzu, pro jaké lidské aktivity je spektrum naměřené energie nejvhodnější
 • doplňující informace přímo od PhDr. Jana Jílka
 • certifikát energie místa, se všemi informacemi
880 Kč


Objednat