Hodnocení | Akumulátor

"Dobrý den, pane Jílek,
uplynuly cca tři týdny od doby, kdy jsem u Vás absolvovala individuální kurz "Akumulátor". Bezprostředně po absolvování jsem se cítila jak znovuzrozená, stačilo jen pomyslet a okamžitě jsem cítila příliv energie, byla jsem z toho mile překvapená a jako malé dítě jsem stále dokola musela ochutnávat tuto novou zkušenost. Kolena už bolí minimálně, někdy o nich nevím. Střevní problémy, které mne potrápily, velmi rychle odezněly a manuální práce mne tolik nezatěžují a dokonce i baví. Vzhledem k tomu, že stále nechodím do zaměstnání, tak někdy nevím, co s tím přebytek udělat, někdy musím jít běhat, nebo jezdit na kole, hlavně se hýbat.
Děkuji za zprostředkování této zkušenosti a těším se v budoucnu na nové techniky, které navracejí člověka zpět k sobě samému."
klientka 3 týdny po absolvování semináře

"Dobrý den, pane Jílku,
jsem asi ten typ člověka, který necítí žádné proudění energie. Ale po semináři jsem tak tři dny spal velmi tvrdě a dlouho a měl jsem problém se vůbec vzbudit do práce. To se však upravilo, teď spím velmi dobře a nebudím se v noci, což se mi dříve celkem běžně stávalo. Dalo by se tedy říct, že skoro necítím žádnou změnu. Pokud se však ohlédnu za těmi třemi měsíci, tak jsem celkově klidnější a od semináře jsem neměl žádný den, kterému já říkám "bez jiskry", tedy podle Vás asi úplně bez energie. Pokud se podívám na průběh letošní zimy a vidím kolem sebe stále někoho nachlazeného, tak je celkem zajímavé, jak se mi to zcela vyhýbá.
Takže si myslím, že můžu být s Akumulátorem spokojený a jsem zvědavý, co pozitivního se ukáže dál.
Mějte se pěkně..."
klient 3 měsíce po absolvování semináře

"Dobrý den, pane Jílku,
absolvování Vašeho semináře Akumulátor mi přineslo zásadní životní obrat. Do 2 dnů po jeho absolvování se dostavily silné emoční stavy, především záchvaty pláče, při kterých jsem si uvědomila, že nežiji, ale pouze přežívám, technicky jako robot. Ale také jsem najednou měla pocit (a mám jej dosud), že zase vidím barevně. Najednou se přede mnou rozhrnula šedá opona a já od té doby opět cítím touhu a hlavně sílu ke změně.
Akumulátor necvičím denně, ale přesto cítím příliv energie, která mi do života přitahuje skvělé lidi,ze kterých se stávají mí přátelé (a se kterými jsem se za poslední měsíc nasmála víc než za posledních 5 let), obrat nastal také v pracovním životě (jsem zase na volné noze a je mi v tom prostě nádherně), ale co je hlavní - dozrálo ve mě rozhodnutí přestat být NEmocná a stát se zase MOCNOU a zcela zdravou :-).
A tak činím kroky, o kterých vím (nevím jak to vím, ale prostě to vím), že jsou mou cestou k sobě samé. Je pravda, že tato cesta zasahuje do ustálených zvyklostí, především doma, a že můj muž je díky tomu tak trochu vykolejený :-). Ale věřím, že láska a přátelství, které k sobě stále cítíme, je dostatečně pevný základ. Navíc se díky tomu i on rozhoupal k realizaci svých snů :-). Je to prostě jako vlna, za kterou jdou další a další vlny, na kterých se vezu nejen já, ale i mí nejbližší.
Je toho hodně, co Akumulátor vyvolal a co se nabaluje na sebe a vyvolává další a další změny, které se skládají do sebe s dech beroucí přesností. Některé události jsou už důsledkem jiných poznání a terapií, nicméně na začátku všeho stál Akumulátor.
S velkou vděčností a poděkováním..."
klientka 5 měsíců po absolvování semináře

"Dobrý den, pane Jílku,
Akumulátor praktikuji tak ze 75 %, občas si večer uvědomím, že jsem si na něj přes den nevzpomněla. Ale žádný den jsem snad úplně nevynechala. Někdy cítím takové to mražení až po kolena, někdy necítím vůbec nic. Někdy to cítím, už jen když pomyslím na ty moje chodidla a mám pocit, že už to jede. Nějakou změnu v množství energie jsem automaticky nepocítila, ani pokles potřeby v jídle. Musela jsem se nad tím zamyslet, teprve pak mi snad souvislosti došly. V práci jsou kolegyně kolem mne unavené, chce se jim spát hlavně po obědě, já se cítím čilá, ne nějak přehnaně, ale tak akorát, mám dost sil na to, co zrovna dělám. Cítím příjemnou náladu, pozitivní, rozesmějí mě věci, situace, kterých jsem si dřív ani nevšímala, nebo je viděla či slyšela a řekla si, no ti nemají jiné starosti, tak jim je hej. Je pravda, že teď se cítím na opačné straně, hlavně v práci, už jsem se i setkala s reakcí: No tobě je hej, ale já musím pracovat, nemůžu si dovolit být takto uvolněná a veselá jako ty. Kupodivu to bylo od vedoucí. A hlavně mě tyto poznámky už neubližují a neoslabují. Dřív jsem se bála si v práci prosadit svoje slovo a dneska nechápu proč. Řekla jsem paní ředitelce, jakou mám představu a jaké jednání pro mě není přijatelné a že jsem připravena i na to, že dostanu výpověď. K mému překvapení, chování vedení se změnilo a pociťují to i jiní zaměstnanci, i když jsme stále trochu skeptičtí. Ale vím, že si nemusím nechat všechno líbit, Mám víc sebevědomí. Není to samozřejmě 100% obrat, ale posuny k lepšímu cítím. S tím jídlem ještě nevím - za posledních 6 let jsem dost přibrala a samozřejmě se i snažila zhubnout, bezvýsledně. Teď jsem se přihlásila do programu, kde mám 5-6x denně jídlo, mělo by být zdravé a vyvážené, porce jsou upravené na množství, abych hubla. Začala jsem den po svých 41. narozeninách (nebylo to plánované). Jedu v tom necelých 14 dní (2 kila jsou dole), zatím nemůžu zhodnotit, uvidím až po delším čase. Ale je pravda, že hlad nemám. Že to jídlo navíc nepotřebuji, spíš mám někdy problém to do sebe všechno vůbec dostat. Mám pocit, že by mi stačilo i méně. Ale jak jsem psala, toto můžu zhodnotit až po delším čase. Nejde všechno najednou. Děkuji za váš čas i práci, co pro jiné děláte. Sleduji vás na Facebooku a ráda bych pokračovala u vás i v jiných technikách. Zatím mám však pocit, že se děje spousta věcí, že se pořád někam posouvám. Tak tomu nechávám volný průběh.
Přeji Vám příjemné dny
Radka"

"Dobrý den,
zúčastnila jsem se Vašeho semináře "Akumulátor" a záhy na to jsem podstoupila operaci srdce. Před týdnem jsem se vrátila z lázní a snažím se zařadit do běžného života. Váš seminář přišel právě včas a získané dovednosti mi velice pomohly překonat všechna úskalí."

"Dobrý den pane Jílku,
 za Akumulátor jsem velmi vděčný. Ze začátku jsem ho používal každý den a úroveň energie se rapidně zvedla. Poslední měsíc tuto techniku používám spíše když potřebuji "dobít baterky" a mohu říct, že mě velmi pomáhá. Včera jsem byl s kamarádem na 30km tůře na běžkách a protože nejsem moc trénovaný rychle mě opouštěly síly. Během cesty jsem se proto několikrát dobíjel, ne že bych potom běhal jako blesk, to ne, ale večer jsem nebyl vůbec unavený a hlavně ráno jsem techniku zopakoval a cítil jsem se čerstvý, jako bych ani nikde nebyl.
Dále mám jednu poznámku ke spánku. Pokud provedu Akumulátor před spaním, tak mám obvykle spánek hlubší a tvrdší a ráno mám problémy vstát. Jednou jsem přeslechl i budík. To se mi dříve nestávalo, většinou jsem se budil těsně před zazvoněním budíku a spánek byl mělčí.
Celkově chci říci, že Akumulátor mně přináší možnost, jak rychle a účinně nabýt ztracenou energii. Hodnotím ho velmi pozitivně a jsem rád, že jsem Váš seminář absolvoval.
Děkuji
S pozdravem"

"…cítím se po včerejšku skvěle. Hlavně večer jsem byl plný energie. …Bolesti jsou opravdu lepší, i když je stále cítím…!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"...i když jsem skoro měsíc nic nedělal, cítím se jistější (klidnější, vyrovnanější) např. v jednání s lidmi. Popsal bych to jako plynutí hovoru s úsměvem a ne jako křeč, jak to dopadne. Život se přesouvá z pozice strachu o zaměstnání do pozice nadhledu, klidu a vnímání toho, co je bez emocí. Není to v žádném případě 100%-ní, ale posun je jednoznačně znatelný."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Josef)

"...je fakt, že se cítím líp. Hlavně nemám ten pocit, že nemám energii. Pracuji do noci, 1x týdně si pospím. Minulý týden jsem spal 1 den jen 3 hodiny a přesto jsem ho zvladl na 1. Měřím si energii virgulí a mám pořád cca 80%; minulý týden cca 90%"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"…musím Vám napsat jeden zásadní poznatek – mám HROZNĚ moc energie. Nebývale mnoho. Určitě zapracovalo sluníčko, ale skutečně na sobě pozoruji velký nával energie, kterou tak tak krotím."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Radek)

"...po semináři jsem poctivě cvičila několikrát denně a cítila jsem se dobře. Necítím sice extrémní příval energie, ale nejsem unavená. Teď už na pravidelné cvičení zapomínám a i přestože jsem byla zase silně nachlazená, tak jsem necítila tu hroznou únavu při nemoci, takže to asi funguje a budu ve cvičení pokračovat dále. Děkuji za seminář."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Lada)

"...pokusím se popsat, co mi přineslo absolvování semináře Akumulátor:
V srpnu 2010 jsem byla na Vašem semináři Napojení. Velmi se mi změnil život, jako bych dostala obrovskou nálož odvahy a zevnitř sebe jsem cítila velmi silné tlačení k určitým věcem, co jsem měla bezodkladně udělat. Něco mě vedlo a seznámila jsem se s novými lidmi, přes které jsem získala nové informace, náhledy, ale hlavně jsem se ujistila, že toho, co chci já sama, se nemusím bát, že všechno je dobře. V této době jsem se také z nejbližšího okolí dovídala, jak moc jsem se prý změnila.
Po absolvování semináře Akumulátor jsou změny u mě jiné, řekla bych, že to jde víc do hloubky mojí osoby, mám něco pochopit, něco se naučit? Nevím, je to stále v pohybu. Co se týče přísunu energie, děje se to samo, jen někdy si to uvědomuji, například mě nedávno pálila ploska levé nohy. Celkově tak mohu říct, že to v mém životě způsobilo obrovský posun."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Vlasta)

"Akumulátor byl báječný. Ocenila jsem menší skupinku lidí, dále je vždy přínosné moci na sobě zapracovat pod vedením někoho tak příjemného jako vy. Často vedu a motivuji jiné právě já, o to větší to pro mě mělo přínos, že někdo vedl mě. Úžasné, fakt, jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila. Zatím si hraju s energií a nabíjím a proudím. Sama doma, si ale nedopřeju hodinku, natož dvě příjemného rozjímání a pohledu do sebe. Na Napojení plus se určitě chystám, mám se aspoň na co těšit do prosince.
Přeji Vám krásný den, děláte úžasné věci."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Bláznivě vysoká energie… Každopádně mám ze včerejšku dobrý pocit… jen se cítím strašně high :-)"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Michal)

"Byla jsem na semináři Akumulátor ze zvědavosti. Když jsem přijela domů a večer jsem si šla lehnout-polil mne tok proudu energie. Bylo to poprvé, kde jsem cítila energii po celém těle. Na různých seminářích ten tok byl pouze na lýtkách,ale abych energii cítila doslova všude--je to prostě úžasné a moc Vám za to děkuji. Věřím, že mne tato metoda přivede na správnou cestu mého žití. Děkuji moc a jsem ráda, že jsem Vás poznala."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Lída)

"Bylo to úžasné! Jenom informativně: Domů jsem se dostal kolem osmé večer, bohužel jsem měl nějakou menší poruchu na autě, tak jsem to hned opravil. V deset jsem odjel do práce na kontrolu noční směny a nakonec dělal s klukama až do osmi rána. Kolem jedenácté jsem si šel lehnout ale prostě neusnul, tak jsem si na sobě v posteli aspoň tři hodiny pracoval. No a ještě pořád mám dojem že bych tu noční zvládnul ještě jednu. Tak nevím kolik toho vysílám ale nabitý jsem jak Duracelka."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Cítím více energie, nejsem zdaleka tak unavený, bolesti hlavy jsou méně časté. Cítím se klidnější, vyrovnanější, sebevědomější, ubylo negativních myšlenek. Zdá se, že mám své chování také více pod kontrolou."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Miloš)

"Dějou se legrační věci:
- Dneska dal výpověď kluk, kterého se už tři měsíce pokouším vyhodit a můj obchodní partner mi v pátek vysvětlil, že si ho ještě dva měsíce necháme za normální plat, protože on ho vyhodit nemůže. Dal výpověď v naprostém klidu, zabalí se tento pátek, nechce odstupné, jen zaplatit práci, co teď dodělá. UFFFF.
- do toho zavolala makléřka, která dva měsíce nahání mého přítele, aby pronajala náš původní byt (dlouhá historie, byt se měl pronajmout už v únoru, ale můj přítel nerad řeší věci, které řešit nemusí, protože ještě stále není průser). Jde to rychle – zítra se tam jdou podívat s potenciálním klientem a pokud se nic nestane, od pondělí máme nájemníka. Nájem předem, smlouvu dělá právník... vypadá to dobře.
Co na to říct? Asi jen PRIMA... jen houšť!!!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Děkuji. Akumulátor energie je super. Funguje od počátku skvěle, cítím se fajn, je mi dobře, jsem v pohodě, jsem jak znovuzrozený. Raduju se."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Láďa)

"Dnes jsme byli na 20km výletě, kopce jsem vybíhala jako první, udávala jsem velmi rychlé tempo celé výpravy (byli jsme 4), po cestě jsem neustále poskakovala atd…"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Veronika)

"Dobrý den pane Jílku,
Akumulátor byl báječný. Ocenila jsem menší skupinku lidí, dále je vždy přínosné moci na sobě zapracovat pod vedením někoho tak příjemného jako vy. Často vedu a motivuji jiné právě já, o to větší to pro mě mělo přínos, že někdo vedl mě. Úžasné, fakt, jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila. Zatím si hraju s energií a nabíjím a proudím. Sama doma, si ale nedopřeju hodinku, natož dvě příjemného rozjímání a pohledu do sebe. Na Napojení plus se určitě chystám, mám se aspoň na co těšit do prosince.
Přeji Vám krásný den, děláte úžasné věci."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Hned několik následujících dní po semináři jsem měl v zaměstnání poměrně náročné úkoly. Jak fyzické tak psychické. Byl jsem přítomen na několika náročných jednáních. Dokonce jsem se nedávno dostal do situace, kde hrozila ostřejší výměna názorů..... Celou tu dobu jsem se snažil využívat všech poznatků ze semináře. S velkým úžasem jsem zjistil, jak bezvadně to funguje. Domnívám se, že je to stále lepší. Někdy mi stačí dva- až třikrát denně se dobít, ale jsou dny, kdy je to potřeba mnohem víckrát."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"Chci Ti [Honzo] moc poděkovat, že jsi mě naučil dobíjet energii. Vůbec si nedovedu představit, jak bych zvládla poporodní období, kdybych to neuměla. Prvních 6 týdnů jsem dobíjela jak divá a myslím, že tak pohodové šestinedělí má málokterá mamina. Teď už na to zase občas zapomínám, protože Adámek moc dobře spinká a nejsem tak utahaná, ale snažím se na to pořád myslet :-)"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Je to tak krásně jednoduché, až je v tom háček – chce to trpělivost a udělat si z toho zvyk. Akumulátor má veliké plusy – s ním jde všechno líp, vyšší hladina energie rozpouští obavy a úzkosti a člověk se cítí fajn – mám už sama tu zkušenost."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Johana)

"Jsem cca 4 dny po akumulátoru a musím říct, že se cítím mnohem více soustředný a nabitý energií. Třeba na včerejšek jsem spal 4 hodiny a necítil v průběhu dne téměř žádnou únavu a byl schopen poměrně náročné práce. Doporučuji nabíjet se při chůzi. Při každém kroku se soustředit na to, jak energie plyne do těla."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Adam)

"Není to žádné ležení a poslouchání šumění moře, naopak je to velmi aktivní, až akční forma meditace určená právě pro lidi ze západu."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Láďa)

"Prvně se svěřím se svými pocity v prvních pěti dnech po semináři. Musím říct, že jsem se cítila znatelně nakopnutá, vstávala jsem čile, večer nemohla ani "rozjetím" usnout, nepotřebovala jsem vůbec žádnou kávu, kterou se jinak občas stimuluju… bylo to fakt poznat. Sice na mě dolehla nemoc, kterou mé děti a muž měli týden, ale mě k jejímu překonání stačil 1 den ležení a byla pryč. Takže dobrý…"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Petr)

"Prvních 14 dní jsem prováděla pravidelné dobíjení (výborně mi k tomu posloužil čas při čištění zubů :-) ). Nyní techniku používám jen náhodně. Zapomínám na ni, nebo nejsem schopná se na ni zaměřit (přimět se k ní). V každém případě jsem velice mile překvapená, jaké změny po absolvování kurzu nastaly a trvají dodnes. Musím ale předeslat, že pravidelně docházím na psychoterapie a nedokážu přesně odlišit účinky terapie od účinků Vašeho kurzu. I tak mu částečně přisuzuji:
1. Netrápím se krátkými podzimními dny a tmou, jako v předchozích letech. Dříve jsem chodila brzy spát, teď vydržím čilá o několik hodin déle.
2. I v průběhu dne se cítím méně unavená.
3. Výrazná změna je pro mě i to, že již nemám tak často unavené oči, ze kterých jsem měla pocit celkové únavy. Teď je mívám i večer "dokořán" a říkám si, kde se to ve mně bere - je to velice příjemné.
Všechny tyto účinky mi hodně připomínají ty, které znám v souvislosti s užíváním běžných stimulantů. Ty ovšem v tuto chvíli mimo kávy a čaje nepoužívám."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Jitka)

"Rád bych Vám poděkoval za skvěle propracovaný a provedený výkon. Věci byly předloženy naprosto jasně a jednoduše. Třebaže proudění energií v těle nevnímám, věřím alespoň v malý příliv energií. Několikrát za den povoluji tělu dobíjení: "můžeš". Váš návrh přeměření mého nabití, prakticky přes půl světa, se mi zdá skvělý!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Jiří)

"Ráno jsem vstala už v 6:00, uklidila, nachystala manželovi snídani, tancovala jsem si a těšila se na výlet."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Věrka)

"Seminář Akumulátor jsem absolvovala v únoru, tedy v době, kdy bylo velmi špatné počasí a nedostatek slunečního svitu. Jeho praktikování je skutečně jednoduché a nezabere skoro žádný čas. A protože provozovat se dá prakticky kdekoliv a kdykoliv, neměla jsem s tím žádný problém. Účinky byly velmi pozvolné a navíc jsem v té době bojovala s poměrně špatnou životní situací. Ale musím říci, že skutečně je možné cítit příval energie, která se tělu dostane. U mne se to začíná projevovat tím, že ráno mám té energie mnohem více, než dřív. Jsem typ „sova“, takže ranní vstávání mi skutečně nikdy nesvědčilo, nebyla jsem schopna fungovat a musela jsem se hodně soustředit na to, co vlastně chci udělat. Teď jsem ke svému údiv zjistila, že i při drastickém vstávání (což je u mne před 6 hodinou ranní) moje tělo funguje a mysl je schopna se soustředit. To je v mém případě radikální obrat a máte můj velký dík. Jsem ráda, že jsem Akumulátor absolvovala."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, 2 měsíce po absolvování)

"Vzpomínáte, jak jsem Vám říkal, že mi bývá pořád zima? Tam jsem si uvědomil, že všichni sedí ve svetrech, nebo zabalení v dekách a o přestávce si stěžovali, že je tam hrozná zima! Najednou jsem si uvědomil, že jsem jediný, který ten pocit vůbec nemá a ještě jsem si vyhrnoval rukávy u trika, protože mi bylo teplo! I žena si toho všimla a divila se!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Bylo to velmi dobré. ... Dnes jsem zatím nabitý energií, mám výbornou náladu a tomu co jiní považují za hrozný problém se jen usmívám. I přes malé množství spánku se cítím odpočatý a velmi dobře."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Díky za skvělý seminář. Již po 3 dnu se mi zdá, že mám více energie, věci se začaly hýbat. V noci však nemůžu spát, nebo spíše brzy ráno se budím, tak uvidím dále."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Dobrý den, pane Jílku,
chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší seminář. Vždy mě fascinuje, když někdo přijde s něčím tak jednoduchým a účinným. Bylo to skvělé - cítila jsem energii nejen v lýtkách, ale pak i ve stehnech a v trupu. Dokonce i pruh podél páteře. Bylo to velmi příjemné a inspirující. Od té doby "stále" nasávám - ne proto, že bych byla v takovém propadu, ale protože pocit "být v proudu" je nemírně lahodný..."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Internetový kurz se mi líbil. V podstatě každý den cvičím dobíjení, zatím jen nohy ... Jinak jsem pocítil zlepšení nálady a problémy začínám vnímat tak nějak s nadhledem."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu, Jaroslav)

"Jeste jednou moc dekuji za skvely seminar Akumulator energie. Cely dnesni den jsem prozila v radosti a pohode s pocitem vnitrniho stesti."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Jsem přesvědčená, že vše probíhalo, jak mělo a svoji nově získanou zkušenost se nyní snažím rozvíjet postupným začleňováním do každodenního života. Vzhledem k tomu, že nejsilnějším vjemem u techniky Akumulátor pro mne byl zvláštní pocit tepla stoupající od plosek chodidel postupně do celého těla, tak Vámi doporučovaných 15 vteřin na soustředění mi prostě nestačí. Věřím ale, že to prozatím ničemu nepřekáží a že se mi i tak daří."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Moc Vás zdravím a s radostí oznamuji, že akumulátor energie opravdu stále skvěle funguje. Ať se nacházím v jakékoli situaci, když cítím že "slábnu", hned si uvědomím svá chodidla a energii, která jimi prochází do mého těla a hned je mi lépe. Je to úžasné."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

Poměrně obsáhlou zpětnou vazbu si můžete přečíst i v novince z 23. 12. 2012.