Prasíla - nová technika

22.02.2021 00:00

Nová technika vždy staví na těch předchozích a překračuje je. Posouvá možnosti práce s energií a tělovými programy dál. Ovšem v tomto případě opravdu výrazně!

Ve všech mých technikách jde o zvyšování osobní energie a sdílení nebo tvorbu nových programů fungování organismu. Obojí vede ke zlepšení kondice, zvýšení výkonu, odolnosti stresu a vyladění psychiky (...jemuž rád říkám 'bezdůvodně dobrá nálada'). Nová technika „Prasíla“ zahrnuje i předešlé - trénink Zvyšování Energie Místa a „Úspornou Žárovku“.

K popisu mé nové techniky si dovolím (s díky) využít slova kolegy energetika, který si u mě občas objedná nějakou novinku a je velmi opatrný, aby nevydal peníze za nějakou habaďůru. Chce přínos a výsledky.

Jeho charakteristika mé nové techniky „Prasíla“ zní následovně:

Jinakost vašeho přístupu je tak jiná že jsem se musel hodně ladit aby to bylo v mém zorném poli. Zkusím to popsat na parametrech které měřím. Ukázalo mi to že “hologram mozku” to posune 7x (což je velmi mnoho), uskupení živlů a jejich geometrie to posune 5x (též velmi mnoho) to znamená, že geometrie v těle dokážou kontejnovat mnohem více energie a mít k dispozici velkou kapacitu, ukazuje mi to větší pestrost barevných spekter - člověk “myslí” ve spektru toho co dokáže vidět a tedy když začne vidět i další spektra a barvy tak se mu velmi rozšíří možnosti v realitě, přišlo mi, že pole člověka se obrovsky zvětší skrz větší napojení na Zemskou a Nebeskou energii, též přechod na výši úroveň fungování ve smyslu - uvedu příklad - jak kdyby člověk přešel ze 7 čakrového systému na 12 čakrový systém. To byly nejslavnější dojmy.

Komentoval jsem to takto:

Velmi zajímavé a odlišné od mého názvosloví. Technika rozhodně obrovsky zvyšuje množství energie v těle, člověk nabírá spoustu 'programů', tělo se výrazně transformuje a omlazuje, aktivují se vlohy a je z toho dobrý pocit.

Na to kolega odpověděl:

Ano to sedí, i s tím omlazením neb v mé kolonce hologramu mozku se aktivuje a programuje epifýza a hypofýza na regeneraci těla a vyšší aktivaci všech žláz.

A ještě kolegův dodatek:

Vyšla mi vhodnost 95 %, velký přínos a jiná čísla byla též příznivá. Zkonzultoval jsem to a kolegovi vyšla úplně stejná čísla (úplnou shodu máme vzácně).

To zní dosti zajímavě, že ano!

- - -

Co mohu ještě k technice „Prasíla“ říci:

Celkem bizarní inspirací mi byl jeden detail ve čtvrté sérii Chilling Adventures of Sabrina, fantazijního seriálu na Netflixu. Autor Roberto Aquirre-Sacas se zde zabývá silami v hlubinách vesmíru.

Každopádně napojení na zdroje „Prasíly“ vedlo k naprosto nebývalému zvýšení osobní energie a nasdílení mnoha programů nejen u mne, ale také u kolegů a klientů, kteří se učili ode mě.

Osobní energie vzrostla tak značně, že přestala být důležitá energie bydliště, což je jinak velmi důležitá složka podpory osobní energie a kondice. Přibylo tolik energie, že jsme na geo-energii přestali být závislí.

Obvykle si u klientů měřím virgulí jejich biologický věk. U mnoha z nich je na začátku spolupráce o tolik vyšší než chronologický věk, že o něm radši mlčím, tím spíš, že brzy po začátku spolupráce se jejich biologický věk začne snižovat. Jinými slovy mládnou. Po práci s „Prasílou“ virgule měří biologický věk nula a organismus vnímá výrazně transformovaný. Odkazuji zpět k citovanému popisu mého kolegy.

Další vliv „Prasíly“ se zdá být účinnější trávení. Organismus najednou potřebuje mnohem nižší dávky doplňků stravy (vitamínů a minerálů), protože živiny účinněji čerpá z běžné zdravé stravy.

Odkud se vlastně „Prasíla“ čerpá: virgule potvrzuje dosti divokou hypotézu, že je to z planet mimo naši sluneční soustavu, na nichž žily inteligentní bytosti. Zanechaly tam záznamy svých tělových programů, které pro nás mohou být dobře využitelné, tak jako jsem v minulosti několikrát zaregistroval, že mimořádní lidé nechávají otisk svých tělových programů třeba v domech, v nichž bydleli. Záznamy z těchto 'informačních kapes' zůstávají čitelné – kopírovatelné – i po stovkách let.

Ještě k provádění techniky. Už léta pracuji s klienty na dálku, nejraději přes email, méně přes telefon. Stav jejich organismu si načtu telepaticky a působení energií na dálku se mi zdá účinnější než na blízko, protože se snadněji soustředím.

Tak je to i v tomto případě. Korespondence má navíc výhodu, že se k textu klient i já můžeme vracet a oživit si přesně o čem byla řeč.

Emailový kontakt probíhá podle potřeby jednou za několik dní až týdnů. Intervaly se se během spolupráce mohou měnit k dosažení optimálního výsledku.

Východiskem je, jako vždy, vyladění klientovy životosprávy: pitný režim, spánek, strava, pohyb, případně další složky. Dobrá životospráva vede ke zlepšení kondice.

Klient v dobré kondici může přijímat mé energetické působení. Zpočátku pasivně a postupně aktivně, jakoby ze mne načítal programy, pomocí nichž se posunuje ve vývoji dále.

Napojit klienta na „Prasílu“, aby z ní čerpal energii, je poměrně snadné. Zato sdílení programů z „Prasíly“ vyžaduje už určitou pokročilost, jíž klient dosáhne za několik týdnů až měsíců, podle svých dosavadních zkušeností a talentu. Při udržení základní životosprávy a tím kondice, si ze mne klient „přečte" vše, co k napojení na „Prasílu“ potřebuje.

Děje se to na zcela podvědomě, bez vědomé námahy, ve skutečnosti dosti intenzivní vnitřní prací. Postupný nárůst energie je ale tak značný, že námahu člověk skoro nebo vůbec neregistruje.

Ještě k návaznosti ve vývoji mých technik. Ve všech jde o energii, počínaje od Energie Místa a Akumulátoru. Blízko k technice „Prasíla“ měla technika Ke Zdroji, jen nebyla tak specificky zacílená.

V několika starších technikách šlo o kopírování/sdílení tělových programů. Z nejnovějších technik je to Úsporná Žárovka, předtím např. Zvyšování Štěstí a další.

Všechny techniky najdete v sekci „Nabízené techniky“. Klientské hodnocení technik najdete v sekci „Hodnocení účastníků“ na tomto webu.

Pokud Vás technika „Prasíla“ zaujala a měli byste zájem si ji osvojit, prosím, kontaktujte mne na: Jan Jílek, 605 949 600 nebo Jilek@Energie-Mista.cz.

Velmi rád také zodpovím Vaše dotazy a poslechnu/přečtu si Vaše komentáře.