Zpětná vazba po navýšení energie v bytě a 'žárovce'

18.05.2018 00:00

Feedback klientů mi připadá výstižnější než snaha o popis naší techniky. Ta je už natolik podvědomá a intuitivní, že se jen mimořádně těžko vysvětluje.

Dvacet dní po technice navýšení energie bytu a přeprogramování energie v těle ('úsporné žárovce'), klientka píše:

"...změny obrovské, dochází mi věci, které jsem předtím neviděla a hlavně nechápu, proč jsem je neviděla. Musela jsem dříve vyzařovat něco ošklivého, protože se mění i vztah lidí ke mně a můj k nim. Jako by se nám všem najednou rozsvítilo v hlavě. Cítím, že je mnoho věcí jinak a cítí to zřejmě i mé okolí, tak proto asi ty změny. Ještě si to ale " nesedlo", tak je každý den trochu jiný. Okruh lidí v mém okolí se mění. Víc lidí mě chápe a někteří mě přestali kontaktovat. Jsem za to ráda - vyčistilo se to správně.
Na ulici se na mě cizí lidé začali dívat – dříve, když jsem šla, tak to bylo jako když jdu mimo dav. Moc to nechápu, buď jsem to předtím neviděla, nebo je něco vnitřně nutí na mě koukat.
Co nyní napíši, bude asi znít namyšleně a ošklivě, ale chtěl jste natvrdo pocity, tak to napíši. K mnoha lidem v životě jsem vzhlížela jako k někomu, kdo je prostě "boží a vysoce nade mnou". Zjistila jsem, že to jsou většinou jen mluvkové, kteří se umí řečmi jen prosadit, ale realita je jiná. Umím a znám víc než oni, aniž bych to předtím tušila. Samozřejmě píši o okruhu svých známých.
Totéž český národ, na který jsem byla vždy hrdá, mi připadá jen mnou dříve zidealizovaný.
Další věc, kterou jsem přehodnotila - nevím zda správně - je duchovní stránka. Dříve jsem to brala jako něco výjimečného a nyní mám pocit, že je to právě naopak. Duchovní stránka je základ, normální, přirozená věc, jen jsme sešli z cesty a žijeme v bludu. Ještě to nemám v sobě zpracované, je to pro mě "oříšek", který budu louskat asi ještě dlouho :D, jestli se mi to vůbec podaří alespoň částečně rozlousknout :D.
Abych nebyla stále jen za bručouna, tak několik příjemných věcí na závěr.
S vlastní energií vystačím suprově a ráno se budím brzy a "čiperná".
Kočičky - kocourek, který dříve stále zlobil - na něm byly změny patrné nejdříve - se úplně vyklidnil a je mazlivý. Dříve se choval jako malé dítě, které přetáhlo dobu spánku a zlobí, protože "jede na reservu" :D.
Kočička - u té jsem poznala změny asi tři dny po kocourkovi - dříve spala do oběda a dalo by se říct, že půlku svého života jen prospala a byla někde zalezlá, nyní lumpačí, je hravá a budí mě v 6 hodin ráno. Je šťástná a je to na ní vidět. Jako by vypila energetický nápoj :D.
Celý život jsem přitahovala zvířata. Nebylo to ale nic proti tomu, co je dnes. Procházím okolo psa, pes začne kňučet, mávat na mě packou a vyžaduje pohlazení. Ani páníček nechápal - prý to nikdy pejsek neudělal - velké bojové plemeno. Další pejsek utekl paničce a skočil mi do klína a začal oblizovat - chtělo se mi dojetím až brečet. Další pejsek, který si mě dříve všímal jen decentně, nyní když přijdu do práce, začne štěkat a běhá stále ke mě, abych ho honila a hrála si s ním :D. Těch příkladů je víc, ale tyto mě nejvíce citově zasáhly.
Doufám, že pochopíte, co jsem popisovala, protože vyjádřit své pocity a myšlenky je pro mě dost těžké.
Úplně jsem Vám v tom zápalu zapomněla moc a moc poděkovat a vyjádřit svou naprostou spokojenost. Opravdu supr práce!!!
Ještě jeden dodatek - začíná mě bavit o sebe více dbát a dělat si pro sebe více času, i kdyby to měla být jen účelová procházka za nákupem zboží, místo jízdy busem. Mám i chuť pozměnit šatník a začít sama se sebou něco dělat a ne na sebe kašlat a stavět se až na poslední místo, na kterém dříve nezbýval čas a chuť na nic :D.
Takže děkuji moc, jsem nadmíru spokojená.
Nevím, zda je to podstatné, ale začala jsem dělat v bytě "debordelizaci" :D. Zbavuji se starých, nepotřebných věcí, na kterých jsem dříve buď lpěla, nebo jsem je měla ani nevím proč. Krásně se mi doma pročistil vzduch :D.
Vypadávám i z pracovní apatie, kterou jsem poslední měsíce měla.
Jako technický antitalent si v současné době zařizuji kancelář. Dnes jsem si sama smontovala část nábytku. Mám radost sama ze sebe, tak jsem se Vám musela pochlubit :D.
Třeba jsou to pro Vás maličkosti, ale mě to hrozně pomáhá, nabíjí a zvedá sebevědomí :D.
Vyčerpala jsem myslím vše, co se mi poslední dobou děje
Hodnotím to tak, že jsem dřív žila ve snu a nyní se vracím do reality :D"

Máte-li k technikám otázky, prosím, kontaktujte Jana Jílka, Jilek@Napojeni.cz, +420 605 949 600. Děkuji.