Rozšíření rejstříku energií v organismu plus ovlivnění reality

13.02.2023 00:00

Obojí jsem nabízel už dříve, nyní jde o souhrnnou, mnohem pokročilejší verzi.

Pro mě pěkný příklad vývoje po spirále. Dospěl jsem do stejného bodu, jen o pár závitů výše, s podstatně hlubším vhledem do reality, aspoň doufám.

Tak tedy: v organismu většiny dospělých vnímám jen jeden druh energie. U dětí vidím bohatý původní rejstřík energií (do pěti let v řádu stovek), ale působením výchovy a tím, jak člověka semele přechod do dospělosti, se energie zredukuje na jeden typ u 99% naší populace. Je to nuda a brání to postupu na cestě poznání. Nedivím se, kolik je v populaci depresí, úzkostí a nespavosti.

Asi 1 % lidí si zachová širší rejstřík energií, a to jsou neobvyklejší, tvořiví, originální lidé, kteří jsou kořením společnosti.

Ověřil jsem si, že proces zúžení bohatého rejstříku energií na jednu jedinou je vratný...je možné znovu obnovit široký rejstřík energií v organismu.

Proč by to člověk dělal? Je to příjemné, zvyšuje to vitalitu, zintenzivňuje to prožívání světa, člověk se cítí kompletnější, pomáhá to v nalezení životního poslání, zvyšuje to celkovou hladinu osobní energie a odvahu jít vlastní cestou.

Rozšíření rejstříku energií v organismu je předpokladem pro další krok: nakopírování sady (tělových) programů ze vzdálených zdrojů, které nám umožňují dosti účinně ovlivňovat naši vlastní budoucnost.

Jak chápat "vzdálených"? Čím má člověk více osobní energie, tím vzdálenější zdroje programů je schopen využít. Konkrétně u těchto zdrojů mi vychází, že nejsou z naší dimenze. Vlastně nevím odkud jsou, vím jen, že sice není snadné je najít, ale dokáži klienta k těmto zdrojům nasměrovat.

Rozšířený rejstřík energií v organismu a zkopírování příslušné sady tělových programů vede ke zvláštní a velmi žádoucí proměně v životě člověka. K získání schopnosti "ovlivňování běžného života".

Zde je obraz, který se mi nabízí: budoucnost člověka s touto schopností vidím jako upravenou, projetou, schůdnou turistickou trasu pralesem života.

Narozdíl od budoucnosti většiny lidí, která se mi jeví jako docela těžko prostupný les, jímž je třeba prosekat se s mačetou v ruce, cesta je blokována překážkami a konflikty – trčícími větvemi, drhnutím a odporem.

Mezi těmito dvěma obrazy je vskutku do očí bijící rozdíl. V prvním je práce na postupu vpřed z velké části hotová, ve druhém na člověka teprve čeká.

To proklestění cesty budoucností v prvním obraze není, samozřejmě, bez námahy. Děje se ale zřejmě na 99% podvědomě, jen na 1% vědomě. Takže, víceméně automaticky, aniž na to člověk musí myslet a vědomě se snažit. Využije přebytky své energie v průběhu spánku. Jen potřebuje tu již zmíněnou výbavu – energie a programy.

Výsledkem tohoto posunu je opravdu povznášející pocit ze života, radost a spokojenost...jako při každém velkém kroku na cestě poznání.

Dlouhodobým přínosem je větší spolehnutí na osud jako něco nám nakloněného, vlídného a přátelského. A samozřejmě "zvyšování štěstí", podobně jako jiná speciální technika.

Tento postup, jak jsem zjistil, nelze předat/převzít přes "morfická pole", přes něž většinu novinek zkopírují pokročilejší klienti a do něhož se napojuje čím dál více lidí.

Na této nové technice je něco zvláštního, trochu náročnějšího. Nabízím její naučení na dálku, jako obvykle, ale zabere poněkud delší dobu. Myslím, že ji zvládne asi 10% české populace. Celkem snadno lze rozlišit pro koho je vhodná.

Pro více informací nebo objednávku techniky, prosím, kontaktujte: Jan Jílek, Jilek24@GMail.com, + 420 605 949 600